nuvo gilding flake's silver

Artikelnummer: 158518
Artikel 2 van 6
€ 6,50 (inclusief btw)
Het artikel is uitverkocht.
Overzicht

 nuvo silver gilding flake's 

De Nuvo Gilding flakes geven een extra glans aan je ontwerpen. Gebruik ze voor het maken van decoratieve randen of voor hele achtergronden. Combineer met de Nuvo Glue pens en gebruik een kwastje om de overtollige flakes weg te vegen. De Gilding flakes kunnen op verschillende manieren gebruikt worden. Gebruik bijvoorbeeld een tacky glue (die een beetje plakkerig blijft) zoals de Nuvo Glue pens om te stempelen of om een rand of je eigen ontwerp te tekenen. Gilding flakes blijven ook heel goed plakken op dubbelzijdige tape.

Gewicht
2 Kg

webwinkelkeurmerk

[WEBWINKELKEURWIDGET layout=new_default theme=dark color=#FE008C show=yes view=slider amount=6 width=auto width_amount=280px height=250px interval=5000 language=nld]

hier kunt u ons vinden

     

      

Nieuwsbrief

Meld u aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden

Design medewerksters

Jolanda Boekholt

hoi ik ben Jolanda Boekholt ik woon samen met John en een heleboel dieren. dieren zijn een hele grote hobby van mij ik heb ook meerdere oppas honden en katten waar ik voor zorg. mijn andere grote hobby is kaarten maken ,mini albums ,bloemen, doosjes en noem maar op knutselen vind ik echt superrr geweldig leuk en daar besteed ik heel veel tijd aan

.  Hallo, Ik ben Astrid Mestrum en geboren en getogen in het mooie Limbrgse Montfort. Ik woon nu al meer dan 30 jaar een paar kilometer verder met Paul in Maasbracht. Ik ben moeder van een dochter en zoon. Sinds 2 jaar oma van een kleinzoon Hayden waar ik 2 dagen in de week op oppas, de maandag en woensdag. Ook ben ik oma van de hondekindjes Chouffe een Amerikaanse Collie en Joep de Labradoodle. Op deze laatste pas ik ook op. Ik maak al meer dan 30 jaar kaarten en daar is sinds een jaar of 7 een mixed media bij gekomen. Maar mijn grootste verslaving is bloemen maken van papier, vellum en crêpe papier.

 

online workshops

elke woensdagavond geven wij gratis online workshops op ons faceboek kanaal

© 2014 - 2025 het creatieve zwaantje.com | sitemap | rss