Ranger lumberjack plaid inkt pad distress

Artikelnummer: 306110/2354
Artikel 4 van 23
€ 7,45 (inclusief btw)
Voorraad 4 stuks
Overzicht

 Ranger lumberjack plaid inkt pad distress

Tim Holtz Distress ink pad 
ca. 5,5 x 5,5 cm

Distress Ink is een inkt op basis van kleurstof  (een dye-inkt). Dit betekent dat de inkt transparant is, een heldere kleur heeft en sneller in het papier trekt. Distress Ink is geschikt voor stempelen, blenden, embossen en om projecten een verouderd (distressed) effect te geven. Ook te gebruiken in combinatie met stencils. Door het toevoegen van water ontstaat er een aquarel-effect. Door de transparantie van de inkt zul je altijd iets van de achtergrond terugzien in je project. Op donkere achtergronden betekent dit dat je de kleur anders ziet dan op een witte achtergrond. Het beste te gebruiken op licht papier. Het blenden met distress Ink zal iets moeizamer verlopen dan met Distress Oxide, omdat de inkt sneller in het papier trekt. Zorg ervoor dat je vanaf je werkoppervlak start en de blender een beetje schuin houdt.

Gewicht
0,23 Kg

webwinkelkeurmerk

[WEBWINKELKEURWIDGET layout=new_default theme=dark color=#FE008C show=yes view=slider amount=6 width=auto width_amount=280px height=250px interval=5000 language=nld]

hier kunt u ons vinden

     

      

Nieuwsbrief

Meld u aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden

Design medewerksters

Jolanda Boekholt

hoi ik ben Jolanda Boekholt ik woon samen met John en een heleboel dieren. dieren zijn een hele grote hobby van mij ik heb ook meerdere oppas honden en katten waar ik voor zorg. mijn andere grote hobby is kaarten maken ,mini albums ,bloemen, doosjes en noem maar op knutselen vind ik echt superrr geweldig leuk en daar besteed ik heel veel tijd aan

.  Hallo, Ik ben Astrid Mestrum en geboren en getogen in het mooie Limbrgse Montfort. Ik woon nu al meer dan 30 jaar een paar kilometer verder met Paul in Maasbracht. Ik ben moeder van een dochter en zoon. Sinds 2 jaar oma van een kleinzoon Hayden waar ik 2 dagen in de week op oppas, de maandag en woensdag. Ook ben ik oma van de hondekindjes Chouffe een Amerikaanse Collie en Joep de Labradoodle. Op deze laatste pas ik ook op. Ik maak al meer dan 30 jaar kaarten en daar is sinds een jaar of 7 een mixed media bij gekomen. Maar mijn grootste verslaving is bloemen maken van papier, vellum en crêpe papier.

 

online workshops

elke woensdagavond geven wij gratis online workshops op ons faceboek kanaal

© 2014 - 2025 het creatieve zwaantje.com | sitemap | rss