-16%

Bella Luna stempel set magical moonlight

Artikel 1 van 249
€ 9,50 € 7,95 (inclusief btw)
Voorraad 1 stuk
Overzicht

Sheena Douglass - Bella Luna - Clearstamp - Magical Moonlight

 

  • Deze verpakking bevat 5 clearstamps om een maanverlicht meertafereel te creëren met een centerpiece afbeelding van een stel dat naar een vallende ster kijkt.
  • Afmeting van de stempel is 3.2″x3″ (8.1x7.6 cm).

Breng de magie en het mysterie van de nachtelijke hemel naar je kaarten en creaties met de Sheena Douglass Bella Luna-collectie van Crafter's Companion. Deze prachtige collectie bestaat uit designpapier, delicate stansen, embossingfolders en stempels, die daarmee de betovering en romantiek van een maanverlichte avond weergeven.

Glitterpasta, shimmersprays en shimmer inktpads nodigen je uit om daarmee een sterrenglans aan je handgemaakte kaarten, uitnodigingen en scrapbookpagina's te geven. Laat je creativiteit dus maar stralen!

Verbluffende scènes. De Sheena Douglass Bella Luna - Clearstamp - Magical Moonlight set bevat vijf stempels. Maak een centrale illustratie van een maanverlicht meer, met pijnbomen en een roeiboot verlicht door een volle maan. Vier attente berichten nodigen u uit om uw gestempelde kaart in stijl te voltooien.

Prachtige handgemaakte kaarten. De geïllustreerde afbeelding past perfect in de Bella Luna Full Moon snijmal en creëert zo een betoverend middelpunt. Combineer met een boodschap als 'Never stop chasing moonbeams’, ‘Magical moonlight’ en ‘To the moon and back' om een doordachte en zorgzame kaart te maken.

De stempels zijn gemaakt van de hoogste kwaliteit helder acryl, wat betekent dat je dwars door de stempel heen kunt kijken om de afbeelding nauwkeurig uit te lijnen. Plak gewoon de door u gekozen stempel op een acrylblok of Rock-a-Block en stempelen maar! Dit betekent dat u altijd verzekerd bent van nauwkeurige afdrukken.

Voeg sfeervolle kleur toe. Stempel het hoofdontwerp met de Spectrum Noir Finesse alcoholbestendige of waterdichte stempelkussens om het ontwerp scherp en helder te houden terwijl u kleur toevoegt met behulp van alcoholstiften of aquarelmediums.

Maanverlichte magie. Alles in de Bella Luna-collectie is designed door de getalenteerde Sheena Douglass en is ontworpen om in combinatie te worden gebruikt. Blader dus eens door de volledige collectie en maak betoverende en sfeervolle kaarten, briefpapier voor evenementen en cadeaus. Dit allemaal geïnspireerd door de schoonheid van de maanverlichte hemel.

  .  

Gewicht
0,34 Kg

webwinkelkeurmerk

[WEBWINKELKEURWIDGET layout=new_default theme=dark color=#FE008C show=yes view=slider amount=6 width=auto width_amount=280px height=250px interval=5000 language=nld]

hier kunt u ons vinden

     

      

Nieuwsbrief

Meld u aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden

Design medewerksters

Jolanda Boekholt

hoi ik ben Jolanda Boekholt ik woon samen met John en een heleboel dieren. dieren zijn een hele grote hobby van mij ik heb ook meerdere oppas honden en katten waar ik voor zorg. mijn andere grote hobby is kaarten maken ,mini albums ,bloemen, doosjes en noem maar op knutselen vind ik echt superrr geweldig leuk en daar besteed ik heel veel tijd aan

.  Hallo, Ik ben Astrid Mestrum en geboren en getogen in het mooie Limbrgse Montfort. Ik woon nu al meer dan 30 jaar een paar kilometer verder met Paul in Maasbracht. Ik ben moeder van een dochter en zoon. Sinds 2 jaar oma van een kleinzoon Hayden waar ik 2 dagen in de week op oppas, de maandag en woensdag. Ook ben ik oma van de hondekindjes Chouffe een Amerikaanse Collie en Joep de Labradoodle. Op deze laatste pas ik ook op. Ik maak al meer dan 30 jaar kaarten en daar is sinds een jaar of 7 een mixed media bij gekomen. Maar mijn grootste verslaving is bloemen maken van papier, vellum en crêpe papier.

 

online workshops

elke woensdagavond geven wij gratis online workshops op ons faceboek kanaal

© 2014 - 2025 het creatieve zwaantje.com | sitemap | rss