spellbinders susan's garden die cut flowering quince

Artikel 9 van 64
€ 16,95 (inclusief btw)
Voorraad 2 stuks
Overzicht

 

 

 Laat jouw papierbloemen bloeien met karakter

De Flowering Quince Etched Dies van Spellbinders zijn een ode aan een van de mooiste voorjaarsstruiken: de Japanse sierkwee (flowering quince). Deze bloeier met zijn felle bloemblaadjes en stoere takstructuur is prachtig vertaald naar een gedetailleerde snijmalenset waarmee je direct diepte en elegantie toevoegt aan je papierprojecten.

Of je nu een botanische kaart maakt, een decoratieve labelserie opbouwt of mixed media maakt – deze set is een knaller voor het voorjaar.

Wat maakt de Flowering Quince snijmal zo bijzonder?

De set bevat een gedetailleerde tak met bladeren én meerdere lagen bloemen, zodat je zelf een 3D-effect kunt creëren. De bloemen bestaan uit 2- en 3-bloemblaadjeslagen die je eenvoudig stapelt, met een fijne meeldraad in het midden.

🌸 Realistische vertakking met bladeren
🌸 Meerdere bloemlagen voor diepte en volume
🌸 Perfect voor botanische of vintage creaties
🌸 Gemaakt van stevig metaal – haarscherpe uitsnedes
🌸 Compatibel met alle standaard stansmachines

Je kunt de bloemen los gebruiken of ze als een bloesemrijk geheel op de tak verwerken.

Afmetingen:

  • Tak met bladeren: 7,50 x 10,20 cm

  • 3-bloemblaadjeslaag: 2,50 x 2,90 cm

  • 2-bloemblaadjeslaag: 2,90 x 1,20 cm

  • Meeldraad: 1,70 x 0,80 cm

Ideaal voor grotere kaarten, tags, journaling spreads of scrapbooking.

Perfect voor:

  • Botanische kaarten met karakter

  • Voorjaarsdecoratie of bloemenboeketten op papier

  • Journaling en scrapbooking

  • Mixed media projecten met natuurlijke elementen

  • DIY tafeldecoraties of cadeauversieringen

Gebruik rood of koraal voor een klassieke flowering quince look, of kies pastelroze, wit of geel voor een zachtere uitstraling.

Hulp nodig? Volg onze gratis online workshop

Iedere woensdag organiseren we in onze Facebookgroep een gratis workshop, waarin je leert hoe je met deze en andere bloemen uit de Nature’s Botanical Garden collectie werkt. Je leert opbouwen, kleuren, combineren én creatieve stylingtips.

🌸 Ook leuk voor het maken van een bloesemtak op een cadeaulabel of scrapbookpagina.

Waarom bestellen bij Hobbywinkel Het Creatieve Zwaantje?

🌿 Vandaag vóór 15:00 besteld = vandaag verzonden
🌿 Altijd een cadeautje bij je bestelling – we houden van blije klanten
🌿 Meer dan 37.500 producten op voorraad
🌿 Gratis verzending vanaf €50 binnen Nederland
🌿 Spaar automatisch mee via ons spaarsysteem
🌿 Persoonlijke hulp & advies van mede-creatievelingen

Wij zijn jouw creatieve partner, niet zomaar een webwinkel.

Flowering Quince Dies kopen? Voeg diepte, warmte en natuur toe aan je creaties

Zoek je op spellbinders flowering quince dies, bloesem snijmal kopen of voorjaarsbloemen stansen, dan weet je: bij Hobbywinkel Het Creatieve Zwaantje zit je goed.

Bestel vandaag nog jouw Flowering Quince snijmalenset van Spellbinders en laat je kaarten, journals en decoratie bloeien met deze sfeervolle voorjaarsbloem.
Wij zorgen voor snelle levering, een cadeautje én creatieve inspiratie!


 

 

.     .   .  

 

Gewicht
0,34 Kg

prijs
20,00

online workshops

elke woensdagavond geven wij gratis online workshops op ons faceboek kanaal

blog

Design medewerksters

Jolanda Boekholt

hoi ik ben Jolanda Boekholt ik woon samen met John en een heleboel dieren. dieren zijn een hele grote hobby van mij ik heb ook meerdere oppas honden en katten waar ik voor zorg. mijn andere grote hobby is kaarten maken ,mini albums ,bloemen, doosjes en noem maar op knutselen vind ik echt superrr geweldig leuk en daar besteed ik heel veel tijd aan

.  Hallo, Ik ben Astrid Mestrum en geboren en getogen in het mooie Limbrgse Montfort. Ik woon nu al meer dan 30 jaar een paar kilometer verder met Paul in Maasbracht. Ik ben moeder van een dochter en zoon. Sinds 2 jaar oma van een kleinzoon Hayden waar ik 2 dagen in de week op oppas, de maandag en woensdag. Ook ben ik oma van de hondekindjes Chouffe een Amerikaanse Collie en Joep de Labradoodle. Op deze laatste pas ik ook op. Ik maak al meer dan 30 jaar kaarten en daar is sinds een jaar of 7 een mixed media bij gekomen. Maar mijn grootste verslaving is bloemen maken van papier, vellum en crêpe papier.

 

© 2014 - 2025 hobbywinkel het creatieve zwaantje.com | sitemap | rss