Elizabeth craft design snijmal florals 11

Artikel 6 van 47
€ 12,65 (inclusief btw)
Het artikel is uitverkocht.
Overzicht

 

 

Elizabeth Craft Designs Snijmal – Florals 11 | Bloemen snijmal voor stijlvolle kaarten en projecten

Zoek jij een bloemensnijmal waarmee je alles kunt: van romantisch tot stoer, van clean & simple tot uitbundig? Dan is de Florals 11 snijmal van Elizabeth Craft Designs precies wat je nodig hebt. Deze veelzijdige set biedt prachtige bloemvormen die je kunt stapelen, combineren en versieren zoals jij wilt. En natuurlijk scoor je deze must-have bij Het Creatieve Zwaantje – jouw shop voor creatief geluk.

Wat is de Florals 11 snijmal?

De elizabeth craft design snijmal florals 11 is een set van gedetailleerde bloemvormen waarmee je zelf 3D bloemen maakt of platte floral embellishments.
De set:

  • Bevat meerdere bloemlagen in verschillende formaten

  • Laat zich perfect combineren met andere Florals-series

  • Is ontworpen voor kaarten, journals, labels en decoratie

  • Werkt met standaard stansmachines zoals Big Shot of Cuttlebug

  • Is van hoogwaardige Europese kwaliteit

Een bloemen snijmal die je steeds opnieuw wilt gebruiken!

Wat kun je maken met Florals 11?

Gebruik deze bloemen snijmal florals 11 o.a. voor:

  • Romantische kaarten, trouwkaarten of bedankjes

  • Layered flowers voor scrapbooking layouts

  • Decoraties op cadeaus, doosjes en tags

  • Journaling spreads met een botanische touch

  • Combinaties met vellum, kraft of aquarelpapier

Werk af met pareltjes, inkt, glitter of knoopjes voor een persoonlijk accent.

Waarom bloemen snijmallen zo populair zijn

Een bloemen snijmal zoals Florals 11:

  • Geeft je werk direct sfeer en elegantie

  • Is geschikt voor elk seizoen of gelegenheid

  • Kan zowel plat als 3D opgebouwd worden

  • Laat zich moeiteloos combineren met bladeren, teksten of stempels

Bloemen zijn én blijven het favoriete element van elke creatieveling.

Waarom florals 11 snijmal kopen bij Het Creatieve Zwaantje?

Bij Het Creatieve Zwaantje geniet je van:

  • Zeer scherpe prijzen voor topkwaliteit snijmallen

  • Gratis verzending vanaf €50,00 binnen Nederland

  • Spaarpunten bij elke aankoop – korting op je volgende bestelling

  • Altijd een lief extraatje in je pakket – speciaal voor jou

  • Persoonlijke service én supersnelle levering

Wil jij elizabeth craft design florals 11 snijmal kopen? Dan zit je goed bij Het Creatieve Zwaantje.

Wat zeggen onze klanten?

“Florals 11 is één van mijn meest gebruikte snijmallen. De vorm is zó elegant en veelzijdig!” – Margriet

“Leuke lagen, makkelijk op te bouwen. En bij Het Creatieve Zwaantje altijd snel geleverd.” – Els

Bestel vandaag nog jouw Florals 11 snijmal

Geef jouw kaarten, journalpagina’s en scrapbooking projecten een bloemige upgrade met de Elizabeth Craft Designs Snijmal – Florals 11. Bestel deze populaire bloemen snijmal vandaag nog bij Het Creatieve Zwaantje – waar creativiteit bloeit!


 

Gewicht
0,34 Kg

online workshops

elke woensdagavond geven wij gratis online workshops op ons faceboek kanaal

blog

Design medewerksters

Jolanda Boekholt

hoi ik ben Jolanda Boekholt ik woon samen met John en een heleboel dieren. dieren zijn een hele grote hobby van mij ik heb ook meerdere oppas honden en katten waar ik voor zorg. mijn andere grote hobby is kaarten maken ,mini albums ,bloemen, doosjes en noem maar op knutselen vind ik echt superrr geweldig leuk en daar besteed ik heel veel tijd aan

.  Hallo, Ik ben Astrid Mestrum en geboren en getogen in het mooie Limbrgse Montfort. Ik woon nu al meer dan 30 jaar een paar kilometer verder met Paul in Maasbracht. Ik ben moeder van een dochter en zoon. Sinds 2 jaar oma van een kleinzoon Hayden waar ik 2 dagen in de week op oppas, de maandag en woensdag. Ook ben ik oma van de hondekindjes Chouffe een Amerikaanse Collie en Joep de Labradoodle. Op deze laatste pas ik ook op. Ik maak al meer dan 30 jaar kaarten en daar is sinds een jaar of 7 een mixed media bij gekomen. Maar mijn grootste verslaving is bloemen maken van papier, vellum en crêpe papier.

 

© 2014 - 2025 hobbywinkel het creatieve zwaantje.com | sitemap | rss