We R memory envelope punch board

Artikel 15 van 15
€ 29,95 (inclusief btw)
Voorraad 1 stuk
Overzicht

Met het We R Memory Keepers Envelope Punch Board

kun je heel makkelijk zelf enveloppen maken in wel 60 verschillende maten. Zo heb je voor iedere kaart een bijpassende envelop. Gebruik bijvoorbeeld een kleur die terugkomt in je kaart en decoreer de envelop met stempels of kies voor een leuk design papiertje en plak een (zelfgemaakt) adreslabel op de voorkant. Met het Envelope Punch Board heb je in een paar minuten een envelop gemaakt in de stijl die jij wil.

Door gebruik te maken van de afmetingen op het ponsbord laat je de envelop perfect aansluiten op jouw kaartformaat. Dit doe je als volgt: snij een vel papier naar keuze in de juiste afmetingen, ril op de aangegeven maten en pons vier keer een hoek uit het papier. Nu heb je de basis voor jouw envelop. Pons tot slot ronde hoeken ter decoratie en de envelop is klaar voor gebruik! Ook leuk: maak enveloppen voor in je fotoalbum en/of planner om bijvoorbeeld foto’s, toegangskaartjes, briefjes en andere mooie herinneringen in te bewaren.

Gewicht
1,23 Kg

online workshops

elke woensdagavond geven wij gratis online workshops op ons faceboek kanaal

blog

Design medewerksters

Jolanda Boekholt

hoi ik ben Jolanda Boekholt ik woon samen met John en een heleboel dieren. dieren zijn een hele grote hobby van mij ik heb ook meerdere oppas honden en katten waar ik voor zorg. mijn andere grote hobby is kaarten maken ,mini albums ,bloemen, doosjes en noem maar op knutselen vind ik echt superrr geweldig leuk en daar besteed ik heel veel tijd aan

.  Hallo, Ik ben Astrid Mestrum en geboren en getogen in het mooie Limbrgse Montfort. Ik woon nu al meer dan 30 jaar een paar kilometer verder met Paul in Maasbracht. Ik ben moeder van een dochter en zoon. Sinds 2 jaar oma van een kleinzoon Hayden waar ik 2 dagen in de week op oppas, de maandag en woensdag. Ook ben ik oma van de hondekindjes Chouffe een Amerikaanse Collie en Joep de Labradoodle. Op deze laatste pas ik ook op. Ik maak al meer dan 30 jaar kaarten en daar is sinds een jaar of 7 een mixed media bij gekomen. Maar mijn grootste verslaving is bloemen maken van papier, vellum en crêpe papier.

 

© 2014 - 2025 hobbywinkel het creatieve zwaantje.com | sitemap | rss