Heartfelt Creations 3 D Leafy Accents Shaping Mold

Artikel 4 van 10
€ 32,95 (inclusief btw)
Voorraad 2 stuks
Overzicht

:


Geef je bladeren levensechte vorm in seconden

De 3D Leafy Accents Shaping Mold is dé manier om je papieren bladeren snel en natuurlijk te vormen. Combineer deze mold met de bijpassende Leafy Accents stempel en stans voor realistische blaadjes met mooie rondingen en reliëf. Ideaal als aanvulling op je bloemencreaties of als los botanisch detail.

✔ Vorm meerdere blaadjes tegelijk met één draai door je stansmachine
✔ Zorgt voor een natuurlijke uitstraling en professionele afwerking
✔ Past bij alle populaire bloemen van Heartfelt Creations

Beperkt op voorraad – laatste kans om deze mold nog te bestellen!


Waarom bestellen bij Het Creatieve Zwaantje?
✔ Voor 15:00 uur besteld = vandaag nog verzonden
✔ Altijd een leuke verrassing bij je bestelling
✔ Gratis verzending vanaf €50,- binnen Nederland
✔ Spaarpunten voor korting op je volgende bestelling
✔ Persoonlijke service door echte creatieve vakmensen


 

online workshops

elke woensdagavond geven wij gratis online workshops op ons faceboek kanaal

blog

Design medewerksters

Jolanda Boekholt

hoi ik ben Jolanda Boekholt ik woon samen met John en een heleboel dieren. dieren zijn een hele grote hobby van mij ik heb ook meerdere oppas honden en katten waar ik voor zorg. mijn andere grote hobby is kaarten maken ,mini albums ,bloemen, doosjes en noem maar op knutselen vind ik echt superrr geweldig leuk en daar besteed ik heel veel tijd aan

.  Hallo, Ik ben Astrid Mestrum en geboren en getogen in het mooie Limbrgse Montfort. Ik woon nu al meer dan 30 jaar een paar kilometer verder met Paul in Maasbracht. Ik ben moeder van een dochter en zoon. Sinds 2 jaar oma van een kleinzoon Hayden waar ik 2 dagen in de week op oppas, de maandag en woensdag. Ook ben ik oma van de hondekindjes Chouffe een Amerikaanse Collie en Joep de Labradoodle. Op deze laatste pas ik ook op. Ik maak al meer dan 30 jaar kaarten en daar is sinds een jaar of 7 een mixed media bij gekomen. Maar mijn grootste verslaving is bloemen maken van papier, vellum en crêpe papier.

 

© 2014 - 2025 hobbywinkel het creatieve zwaantje.com | sitemap | rss