duurzaamheid vegan leer bedrukt

 duurzaamheid vegan leer bedrukt

Vegan bookbinding is een duurzame keuze voor bookbinders die graag willen bijdragen aan een milieuvriendelijkere industrie. In plaats van traditioneel leer gemaakt van dierlijke huiden, wordt er bij vegan bookbinding gebruik gemaakt van materialen zoals synthetische microvezels, katoen of gerecyclede materialen. Deze alternatieven zijn niet alleen diervriendelijk, maar ook beter voor het milieu omdat er geen dierenleed aan te pas komt en er minder water en chemicaliën worden gebruikt in het productieproces.

Sorteer op

webwinkelkeurmerk

[WEBWINKELKEURWIDGET layout=new_default theme=dark color=#FE008C show=yes view=slider amount=6 width=auto width_amount=280px height=250px interval=5000 language=nld]

hier kunt u ons vinden

     

      

Nieuwsbrief

Meld u aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden

Design medewerksters

Jolanda Boekholt

hoi ik ben Jolanda Boekholt ik woon samen met John en een heleboel dieren. dieren zijn een hele grote hobby van mij ik heb ook meerdere oppas honden en katten waar ik voor zorg. mijn andere grote hobby is kaarten maken ,mini albums ,bloemen, doosjes en noem maar op knutselen vind ik echt superrr geweldig leuk en daar besteed ik heel veel tijd aan

.  Hallo, Ik ben Astrid Mestrum en geboren en getogen in het mooie Limbrgse Montfort. Ik woon nu al meer dan 30 jaar een paar kilometer verder met Paul in Maasbracht. Ik ben moeder van een dochter en zoon. Sinds 2 jaar oma van een kleinzoon Hayden waar ik 2 dagen in de week op oppas, de maandag en woensdag. Ook ben ik oma van de hondekindjes Chouffe een Amerikaanse Collie en Joep de Labradoodle. Op deze laatste pas ik ook op. Ik maak al meer dan 30 jaar kaarten en daar is sinds een jaar of 7 een mixed media bij gekomen. Maar mijn grootste verslaving is bloemen maken van papier, vellum en crêpe papier.

 

online workshops

elke woensdagavond geven wij gratis online workshops op ons faceboek kanaal

© 2014 - 2025 het creatieve zwaantje.com | sitemap | rss